فرم رضایت کارکنان

 

فرم رضایت کارکنان
 1. پرسشنامه اطلاعات عمومی
 2. مشخصات فردی
 3. با سلام به اعتقاد پژوهشگران، تحقیق در علوم رفتاری تاثیر به سزائی در افزایش کارایی نیروی انسانی سازمان ها اعم از مدیران و کارکنان دارد. بنابراین شناخت نیازها، انگیزه هاف تمایلات، عوامل رضایت و عدم رضایت کارکنان نه تنها لازم است بلکه برای اتخاذ سیاست های صحیح، راهبردهای مناسب و برنامه های مئپوثر ضروری می باشد. در همین راستا امور اداری شرکت صوفیان تصمیم به سنجش و افزایش رضایت کارکنان نموده است و پرسش نامه ای بدین منظور در چهار بخش مضخصات فردی، سنجش رضایتمندی کارکنان، سنجش رضایت از کانتین و سرویس کارکنان طراحی نموده است. امید است با مطالعه و تحلیل این اسخ ها بتوان اقدامات لازم برای افزایش رضایت کارکنان را تعریف و اجرا نمود. لذا خواهشمند است سوالات را به دقت مطالعه و نظر خود را صادقانه با رعایت عدالت و انصاف اعلام فرمایید.
 4. 1- عنوان واحد سازمانی
  ورودی نامعتبر
 5. 2- سن
  ورودی نامعتبر
 6. 3- میزان تحصیلات
  ورودی نامعتبر
 7. 4- میزان حقوق دریافتی
  ورودی نامعتبر
 8. 5- وضعیت تاهل
  ورودی نامعتبر
 9. 6- جنسیت
  ورودی نامعتبر
 10. 7- میزان سابقه کاری در شرکت
  ورودی نامعتبر
 11. درج اطلاعات مقابل ضروری می باشد.
 12. 1- تبیین اهداف و ماموریت (کلیه سطوح سازمانی شرکت، فعالانه جهت تحقق اهداف سازمانی در تلاشند و دورنمای آن برای من مشخص و روشن است.)
  ورودی نامعتبر
 13. 2- رهبری، احترام، عدالت، حمایت (مافوق من رفتار احترام آمیزی داشته و در برخوردها و تعاملات با افراد مجموعه یکشان عمل می نماید و برای رشد و پرورش توانایی های افراد از هیچ تلاشی فروگذاری نمی کند. )
  ورودی نامعتبر
 14. 3- تعهد مستمر (در حال حاضر تداوم همکاری با شرکت برای من تنها یک موضوع ضروری و بسیار خوشایند می باشد و در صورت ترک از شرکت زندگیم کاملا مختل خواهد شد)
  ورودی نامعتبر
 15. 4- آموزش و توسعه منابع انسانی (در شرکت آموزش و سرمایه گذاری، کاری ارزشمند تلقی می شود و از روند آموزش های داده شده در حوزه سرپرستی یا پست کاری خود رضایت دارم.)
  ورودی نامعتبر
 16. 5- ارزش گذاری منابع انسانی (احترام و منزلت در واحد، به موقعیت سازمانی انها وابستگی نداشته و احترام به کارکنان و حفظ حرمت آنان به عنوان یک اصل پذیرفته شده است.)
  ورودی نامعتبر
 17. 6- مشارکت (مافوق من کارها و فعالیت های کاری واحد را به خوبی برنامه ریزی و هماهنگ میکند و مشارکت و حضور فعال همه کارکنانش را در فعالیت های سازمانی تشویق و حمایت میکند.)
  ورودی نامعتبر
 18. 7- توانمندسازی (از واگذاری برخی اختیارات توسط مسئولین به سطوح پایین تر رضایت دارم.)
  ورودی نامعتبر
 19. 8- شایستگی های مورد نیاز در کارکنان (انتصابات در سازمان و وظایف محوله به کارکنان بر اساس شایستگی صورت می پذیرد.)
  ورودی نامعتبر
 20. 9- فرصت های یادگیری (فرصت یادگیری از طریق ارائه آموزش ها در شرکت سیمان صوفیان برای کلیه همکاران مهیا می باشد.)
  ورودی نامعتبر
 21. 10- قدردانی (در شرکت سیمان صوفیان از زحمات همکاران جهت انجام وظایف محوله به نحو مقتضی قدردانی می گردد.)
  ورودی نامعتبر
 22. 11- انگاره سازمان (من به حاطر همکاری با شرکت سیمان صوفیان به عنوان یک واحد صنعتی و یک از واحدهای معتبر کشور احساس غرورمی کنم.)
  ورودی نامعتبر
 23. 12- وضعیت ایمنی و بهداشت (از ارائه خدمات بهداشتی و امکانات ایمنی تخصیص داده شده جهت انجام وظایف محوله در شرکت رضایت دارم.)
  ورودی نامعتبر
 24. 13- مناسب و هدفدار بودن شغل (هدف از انجام وظایف شغلیم برایک روشن و مشخص است و از آن لذت برده با خلق و خو و روحیه من سازگار است.)
  ورودی نامعتبر
 25. 14- چالشی بودن شغل (برای انجام بهینه وظایف محوله شغلی، مجبورم دقت و حوصله زیادی را به خرج دهم و فرصت استفاده ازتوانایی ها و استعدادهای خود نمایان کنم.
  ورودی نامعتبر
 26. 15- ارتباط همکاران (در محل کارم همکارانی دارم که در صورت نیاز به کمک، می توانم از ایشان کمک بگیرم بین ما صمیمیت صادقانه ای وجود دارد.)
  ورودی نامعتبر
 27. 16- دریافت بازخورد از شغل (من از نتایج و اثرات انجام وظیفه خود مطلع می شوم و نقاط قوت و ضعف عملکردم به من انعکاس داده می شود.)
  ورودی نامعتبر
 28. 17 - ارتقا شغلی (در صورت داشتن عملکرد خوب می توان به سطوح بالاتر ارتقا یافت.)
  ورودی نامعتبر
 29. 18- میزان استفاده از تسهیلات و مزایای شغلی (از تسهیلات و امکانات تفریحی و رفاهی و سرگرمی ها (مسابقات ورزشی و ...) در شرکت رضایت دارم.)
  ورودی نامعتبر
 30. 19-سرعت پاسخگویی به درخواست ها (سرعت پاسخگویی مسئولین و رفع مشکلات و سوالات کارکنان رضایت دارم.)
  ورودی نامعتبر
 31. 20- رضایت از زندگی (احساس میکنم که با توجه به تلاش و سرمایه گذاری هایی که انجام داده ام زندگی خوبی برای خودم فراهم کرده ام و از زندگی خود و مسیری که در آن پیش می روم رضایت دارم.)
  ورودی نامعتبر

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت