بازدید مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی از شرکت سیمان صوفیان

d15

 

مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) درحاشیه دومین نشست کشوری معرفی شرکت های قابل واگذاری شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی ( شستا) در تبریز از برخی شرکتهای وابسته به شستا در استان آذربایجان شرقی ازجمله شرکت سیمان صوفیان بازدید کرد.

به گزارش سیمان خبر از روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان، مهندس مرتضی لطفی، مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی به همراه جمعی از معاونان و مدیران ارشد شستا، از شرکتهای سیمان صوفیان، داروسازی زهراوی و داروسازی شهید قاضی در استان آذربایجان شرقی دیدن کردند .

مهندس مرتضی لطفی در این بازدید ها با اشاره به اینکه استفاده از همه ظرفیت ها، سرمایه انسانی متخصص و مجرب و اقدامات مبتنی بر برنامه ریزی و اصلاحات ساختاری، مدیریت بهینه دارایی ها در راستای توسعه هم افزایی بین نهادهای مالی و اقتصادی خانواده تأمین اجتماعی، صیانت از اموال بین النسلی کارگران و مستمری بگیران از اهم برنامه های این شرکت می باشد.

لطفی در ادامه بر تدوین برنامه راهبردی شستا و شرکت های تابعه، با رعایت همسویی با برنامه راهبردی سازمان تامین اجتماعی، اهتمام ویژه به هم افزایی و ایجاد زنجیره ارزش در مجموعه شستا و سایر شرکتهای تابعه سازمان تاکید کرد.

d15-2

 

 

وی همچنین مهندسی مجدد ساختار شستا، توجه به شفافیت و گردش صحیح اطلاعات، حفظ و ارتقای شستا در زمینه سلامت اداری، اهتمام به اجرای دقیق تکلیف مجامع عمومی، تقویت انضباط مالی، نظارت مستمر بر هلدینگ ها و شرکتهای تابعه، همکاری با شرکت های بزرگ بین المللی، استفاده از نیروهای جوان و نخبگان دانشگاهی در هیات مدیره‌ها، کوچک کردن شرکتها، ممانعت از توسعه عمودی، ایجاد ساختار برای نظارت شرکای اجتماعی، نظارت بیشتر بر شرکت‌های تابعه و پاسخگویی به افکار عمومی را هدفگذاری عمده شرکت شستا برشمرد.

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان نیز ضمن ارائه گزارش مختصری از روند فعالیت های شرکت در ماه های اخیرگفت: شرکت سیمان صوفیان با اتکاء بر کارکنان توانمند خود و بهره گیری از قابلیت های علمی و فنی آنها ، حفظ محیط زیست و اتخاذ تدابیر ایمنی محیط کار ، ارتقاء و تعالی روزافزون را جوهره تمامی فعالیت های خود میداند و مصمم هستیم با توجه به وجود منابع انسانی قوی و پتانسیل های خوب همکاران ، در بهبود هر چه بیشتر فعالیتها و تحقق برنامه های آتی شرکت، گام های موثری برداریم.

مهندس نجفی در پایان بابت حضور مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) و هیات همراه در شرکت سیمان صوفیان تقدیر و تشکر نمود . همچنین در جریان بازدید از دو مجموعه بزرگ داروسازی شهید قاضی و زهراوی ، مدیران این مجموعه ها آخرین اقدامات و فعالیتهای سال ۹۶ و برنامه های سال آتی این شرکتها را تشریح کردند.

مهندس لطفی مدیر عامل شستا نیز ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته ، دستورات لازم را برای حل مشکلات و تحقق برنامه های در دست اقدام این شرکتها ابلاغ کرد.

d15-3

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت