شرکت سیمان صوفیان موفق به اخذ تندیس از کنگره سراسری برند ملی و افتخار ملی گردید.

کنگره سراسری برند ملی، اقتدار ملی در راستای حمایت از کالای ایرانی، از طرف دفتر حمایت از مالکیت صنعتی معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار شد. که شرکت سیمان صوفیان نیزدر محور اقدامات، طرح ها و پروژه های شاخص زیست محیطی که منجر به ایجاد یک برند سبز شده بود توانست تندیس این کنگره را دریافت نماید .

مهندس نجفی مدیرعامل شرکت سیمان صوفیان در ارتباط با اخذ تندیس این رویداد ملی گفت: با وجود فراز و نشیب های اقتصادی پدید آمده در صنعت سیمان، شرکت سیمان صوفیان با تکیه بر دانش و همت تیم فنی کارآزموده توانسته ضمن گذر از چالش های اقتصادی خدمات خود را به مشتریان و ذینفعان خود همچنان حفظ نماید .

وي افزود : برند چيزی فراتر از يک محصول، نام، لوگو، نماد، و است. اينها تنها اجزاء قابل لمس از يک برند هستند، نه خود برند و برندسازي به دنبال ايجاد دارايي‌هايي غيرملموس در بلندمدت است و خوشبختانه شرکت سیمان صوفیان با داشتن نیروهای متخصص و کارآمد توانسته است برند خود را در طول سالیان متمادی حفظ نماید و این شرکت در کنار حفظ برند، حفاظت از محیط زیست بخصوص کاهش آلایندگی را سرلوحه اهداف خود قرار داده و مقدم بر تولید محصولات خود        می داند.

در مراسم اختتامیه این گردهمایی از برندهای شایسته ملی که شرایط موردنظر کمیته علمی و ارزیابی مراسم را احراز نمودند در قالب اعطای جوایز در سه محور و با عناوین نشان عالی برند ارزش‌آفرین ملی، نشان لیاقت مدیریت و کارآفرینی و نشان زرین اعتماد مصرف‌کننده قدردانی شد که شرکت سیمان صوفیان نیز جزو این شرکت ها بود.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت