بازدید فرماندار شبستر ، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی و بخشدار صوفیان از شرکت سیمان صوفیان

 

k2

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سیمان صوفیان، فرماندار شبستر ، رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی و بخشدار صوفیان ضمن تبریک واحد نمونه کشوری از شرکت سیمان صوفیان بازدید نمودند.

 

فرماندار شهرستان شبستر در راستای حمایت از تولید و اشتغال و به منظور بررسی مشکلات شرکت "سیمان صوفیان" از این کارخانه بازدید کرد.

دکتر مستفید فرماندار شهرستان شبستر ضمن تبریک انتخاب شرکت سیمان صوفیان به عنوان واحد نمونه معدنی کشوری به چالش های موجود و راهکارهای اجرائی پرداخته و در خصوص توسعه و موفقیت بیش از پیش شرکت سیمان صوفیان مذاکراتی را انجام دادند .

فرماندار شهرستان شبستر در این بازدید ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته در شرکت سیمان صوفیان در خصوص ایجاد اشتغال برای جوانان تاکید کرد: اشتغال پایه و اساس پیشرفت کشور است و همه با هم باید برای ساختن کشوری آباد و سربلند، با جوانانی شاغل و متخصص تلاش کنیم.

مهندس نجاتی رئیس سازمان صنعت معدن تجارت استان آذربایجان شرقی نیز موفقیت شرکت سیمان صوفیان را در ارزیابی های انجام گرفته جهت واحد نمونه معدنی در سطح کشور مدیون زحمات مدبرانه مدیریت و کارکنان این شرکت توصیف نموده و گفت : شرکت سیمان صوفیان یکی از بزرگترین و مجرب ترین شرکت های منطقه است که خوشبختانه با وجود پتانسیل های قوی توانسته است به ارزیابی های کشوری دست یافته و به عنوان واحد نمونه کشوری انتخاب گردد.

مهندس نجفی مدیرعامل شرکت سیمان صوفیان بعد از ارائه گزارش عملكرد شركت، برنامه هاي آتي اين شركت را تشريح كرد.

مهندس نجفی با تاکید بر اینکه قوی ترین پتانسیل شرکت سیمان صوفیان، وجود منابع انسانی کارآمد است، گفت : امیدوارم با برنامه اهداف و استراتژی های در نظر گرفته شده بتوانیم انواع محصولات شرکت را توسعه داده و زمینه های سود آوری بیشتر و اشتغال را فراهم آوریم.

مدیرعامل شرکت سیمان صوفیان تولید آهک هیدراته و سیمان سفید در این کارخانه تولیدی را از جمله موارد تحت بررسی واحد تحقیق و توسعه (R&D) دانست که با تامین منابع مورد نیاز به تولید انبوه خواهد رسید.

او خاطرنشان کرد اجرای این پروژه سبب افزایش اشتغال زایی و خودکفایی منطقه در تامین آهک هیدراته و سیمان سفید مورد نیاز خواهد بود.

در این جلسه کاری مواردی مورد بحث، بررسی و توافق قرار گرفت.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت