دیدار با شورای اسلامی شرکت

مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان با اعضای جدید شورای اسلامی شرکت دیدار و گفتگو نمودند.

500

جلسه صمیمی همفکری و هم اندیشی با حضور مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان و اعضای منتخب جدید شورای اسلامی کار برگزار شد.

مهندس نجفی در این جلسه ضمن تبریک به منتخبین کارگران گرانقدر، به عنوان اعضای جدید شورای اسلامی شرکت گفت : همکاران ما ، سرمایه های انسانی و ارزشمندی هستند که شرکت به این پرسنل به عنوان سرمایه های اصلی شرکت نگاه می کند و منابع انسانی مهمترین رکن رشد و پیشرفت پایدار محسوب شده و مطالعات متعدد از جنبه های مختلف به سهم و تاثیر سرمایه انسانی در تحقق اهداف و برنامه های سازمان پرداخته است.

مهندس نجفی، مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان ضمن اشاره به توانمندی، تخصص و تعهد پرسنل کوشا و زحمتکش این شرکت گفت: انتظارات و خواسته های شورا که در جهت ایجاد رفاه بیشتر برای پرسنل می باشد در سایه همیاری، همدلی و همکاری صمیمانه میسر می گردد.

مهندس نجفی با اشاره به مشکلات حاکم بر صنعت سیمان در کشور افزود: با تداوم روند تعامل و همفکری با اعضای شورای اسلامی و کارگران عزیز می توانیم شاهد رونق و شکوفایی مجموعه بزرگ شرکت سیمان صوفیان باشیم.

در پایان این جلسه اعضای شورای اسلامی کار شرکت سیمان صوفیان نیز متفق القول با تجلیل از اقدامات شایسته و عملکرد موفق مهندس نجفی، مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان گفتند: در حوزه های مختلف اقدامات مطلوبی انجام گرفته است و امید است با ایجاد فضای تفاهم، همدلی، تقویت انگیزه و بالابردن میزان رضایت مندی پرسنل گامهای موثری در جهت رفاه همکاران زحمتکش و در نهایت اهداف و برنامه های شرکت برداریم.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت