همایش تجلیل از مهندسان

شرکت سیمان صوفیان با مشارکت سازمان نظام مهندسی استان همایش تجلیل از مهندسان نظام مهندسی را در سالن همایش های بین المللی تبریز بر گزار نمود.

mo

قیمت سیمان در هفته های آتی افزایش 25 الی 35 درصدی خواهد داشت

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان، مهندس نجفی مدیرعامل شرکت سیمان صوفیان طی بازدید از غرفه شرکت و حضور در این سمینار گفت : حضور شرکت سیمان صوفیان در این مراسم بستری مناسب جهت توسعه دانش محور صنعت سیمان بوده و همچنین معرفی آخرین محصولات تولیدی به خریداران و مصرف کنندگان واقعی را بدنبال دارد.

مهندس نجفی ضمن خاطر نشان ساختن اینکه شرکت سیمان صوفیان یکی از کارخانه های بزرگ در شمالغرب کشور می باشد، افزود: کارکنان و همکاران ما، باارزش ترين سرمايه شرکت بوده و مشارکت آنها در تهيه و اجراي برنامه ها اهميت دارد و بر ارتقاء مستمر توانايي کارکنان و دانش محوري تأکيد مي ورزيم و با این پشتوانه، شركت توان فني و تخصص لازم را جهت توليد انواع سيمان پرتلند خاكستري را دارا مي باشد و بسته به وضعيت بازار به توليد و عرضه انواع مختلف سيمان اقدام مي نمايد.

مهندس نجفی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت شرکت سیمان صوفیان تصریح کرد: رضايت مشتري اولويت ماست و ما خود را در قبال وي مسئول و پاسخگو مي دانيم و بر همین اساس بر ثبات کيفيت محصول تأکيد مي ورزيم و به این باور رسیده ایم که رضايت ذينفعان معيار موفقيت ماست و براي اجراي مأموريت و رسيدن به چشم انداز و اهداف عالی سازمان خود اصول مشتری مداری را رعايت مي کنيم.

مهندس نجفی در پایان این مراسم ضمن تبریک مجدد روز مهندس به جامعه مهندسان حاضر در سالن گفت: طبق مذاکرات انجام شده با انجمن صنفی صنعت سیمان، احتمال افزایش 25 الی 35 درصدی سیمان در هفته های آتی وجود دارد که مصرف کنندگان می توانند نسبت به خرید سیمان اقدام نمایند.   

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت