مراسم درختکاری

مراسم درختکاری در شرکت سیمان صوفیان برگزار شد.

d

با حضور مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان و مهندس طالبی رئیس اداره محیط زیست شهرستان شبستر و جمعی از مدیران و پرسنل شرکت مراسم در ختکاری در شرکت سیمان صوفیان برگزار گردید.

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان گفت: این شرکت هر ساله با فرارسیدن هفته درختـکاری با غرس تعداد زیادی از انواع نهال در شرکت ، این هفته را گرامی می دارد .

وی بیان داشت : ترویج فرهنگ حفظ و حمایت از محیط زیست ، گسترش فضای سبز ، جلوگیری از آلودگی و کاهش آن از اهداف مهم هفته درختکاری است.

مهندس نجفی تصریح کرد:رسالت زیست محیطی شرکت سیمان صوفیان و همچنین ضرورت حفظ محیط زیست منطقه و سلامت پرسنل و عامه مردم بومی منطقه، ما را بر آن داشته که همه ساله این مراسم را برگزار نماییم و بر همین اساس درختکاری، فعالیتی اثربخش در جهت حفاظت از محیط زیست و تضمین زندگی آیندگان محسوب می گردد ، اقدامی که با نهادینه شدن وارتقای فرهنگ عمومی نسبت به اهمیت و جایگاه طبیعت می تواند راهگشای حفظ منابع طبیعی به عنوان گنجینه ملی کشور باشد.از همین روی باید برای حفظ محیط زیست به فرهنگ سازی جهت مشارکت همگانی در کاشت درخت و حفاظت از آنها، توجه بیشتری شود چرا که درختان، جاذب آلودگی های محیط زیست بوده و علاوه بر آن با تولید اکسیژن نقش بسزایی در کاهش آلودگیها دارند .

درپایان برای گرامیداشت هفته درختکاری در شرکت سیمان صوفیان مدیر عامل، مدیران و کارکنان این شرکت اقدام به کاشت تعدادی اصله نهال نمودند.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت