جلسه هم اندیشی

جلسه هم اندیشی مدیران، رؤسا و سرپرستان در شرکت سیمان صوفیان برگزار گردید .

j

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان جلسه هم اندیشی با حضور مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان و مدیران، رؤوسا و سرپرستان شرکت در محل آمفی تئاتر آموزش شرکت برگزار شد .

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان ضمن تشكر از كليه حوزه‌هايي كه در تشكيل اين جلسه همت گماردند، بر لزوم تشكيل چنين جلسات تأكيد کرده و گفتند: كه يكي از موضوعات مورد بحث جلسه هم‌انديشي، هم‌فكري، هم‌انديشي و ارائه راه‌حل‌هايي در خصوص مسائل و مشكلات شرکت مي‌باشد.

مهندس نجفی با بررسی عملکرد سال 97، به بيان نقطه‌نظرات خود در خصوص فراز و نشیب های سالی که گذشت پرداخته و به اين نكته اشاره داشت كه ارتباط مداوم بین پرسنل و تیم مدیریتی شرکت نقش بسيار موثري در رسیدن به اهداف و برنامه های سازمان دارد.

مهندس نجفی با بیان اینکه منابع انسانی از سرمایه های ارزشمند شرکت می باشد و در حقیقت این نیروی انسانی است که به شرکت روح و جان می بخشد اظهار داشت: تشکیل جلسه هم اندیشی استفاده از خرد جمعی و پرهیز از روزمرگی است و تصریح نمود در این جلسات اهدافی چون مشکل یابی و تحلیل موانع موجود و افزایش ضریب اطمینان به موفقیت در تصمیمات مدیران و آینده نگری را دنبال می کنیم.

در ادامه جلسات مدیران، رؤسا و سرپرستان نکته نظرات خود بیان نموده و به همفکری در جهت بررسی و ارایه راه حل برای مشکلات جاری شرکت درتمامی زمینه ها، پرداختند.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت