تمدید گواهینامه ها

گواهینامه ها و استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه در شرکت سیمان صوفیان تمدید شد .

22

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان ممیزی استانداردهای , ISO 50001:2011 BS OHSAS 18001:2007 توسط کارشناسان شرکت IMQ ایتالیا در شرکت سیمان صوفیان با موفقیت انجام گرفت .

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان در این زمینه گفت: این ممیزی بصورت سالانه و با هدف ارزیابی انطباق سیستم مدیریت با الزامات استانداردها و ارزیابی اثر بخشی سیستم مدیریت جهت حصول اطمینان از توانایی سازمان برای دستیابی به اهداف تعیین شده و همچنین شناسایی حوزه های محتمل برای بهبود سیستم مدیریت در شرکت سیمان صوفیان انجام می گیرد.

مهندس نجفی با بیان اینکه تعهد، سخت کوشی ،صداقت و درستی از عوامل توسعه سازمان هاست اظهار داشت: این ممیزی ها و تمدید آنها نقطه عطفی در مسیر بهبود مداوم شرکت سیمان صوفیان محسوب می شود و این موفقیت ها نتیجه تلاش و کوشش تک تک پرسنل بوده و امیدوارم با تعامل هر چه بهتر شاهد کسب قله های موفقیت بیشتر از این ‌ در شرکت باشیم.

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان در پایان ضمن تبریک این موفقیت ، از کلیه مدیران ، روسای واحدها و همکاران که با تلاش و اهتمام خود موجبات این موفقیت را فراهم آورند تشکر و قدردانی نمود .

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت