کارکنان سیمان صوفیان در سومین اقدام خداپسندانه بخشی از حقوق خود را به هموطنان مناطق سیل زده کشور اختصاص دادند.

کارکنان سیمان صوفیان در سومین اقدام خداپسندانه بخشی از حقوق خود را به هموطنان مناطق سیل زده کشور اختصاص دادند.

sh

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان ، شورای مدیران در شرکت سیمان صوفیان با موضوع کمک مالی پرسنل شرکت به هم وطنان سیل زده تشکیل و اکثریت پرسنل بخشی از حقوق خود را به این امر بشر دوستانه اختصاص دادند.

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان در جلسه شورای مدیران این شرکت ضمن اظهار همدردی با آسیب‌دیدگان ضایعه‌ دردناک سیل در استان‌های مازندران، کرمانشاه، لرستان، فارس و خوزستان،گفت: درگذشت جمعی از هم میهنان را در حوادث اخیر به خانواده و بستگان این عزیزان تسلیت عرض نموده و از درگاه الهی، برای جانباختگان رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.

مهندس نجفی با اشاره به نامگذاری سال 1398 به نام رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری از همکاران درخواست کردند ضمن به کارگیری نهایت سعی، همت و تلاش خود در سال جدید تلاشی مضاعف را در جهت تحقق این شعار در طول سال جاری بعمل آورند.

مهندس نجفی ادامه داد : همکاران و پرسنل شرکت سیمان صوفیان در راستای رسالت‌های اجتماعی و با عنایت به تأکید رهبر معظم انقلاب، در سومین اقدام خداپسندانه خود و با توجه به پیشنهاد و موافقت اکثر همکاران تصمیم گرفتند بخشی از حقوق خود را به منظور همدردی با هموطنان سیل زده به اين امر اختصاص دهند. کارکنان شرکت سیمان صوفیان، همدل و یکصدا برحسب وظیفه، دوشادوش مردم و همه‌ مسئولان، این آمادگی را دارند که در حدّ توان یاری‌‌رسانِ مناطق سیل‌زده باشند تا گامی هرچند کوچک در این زمینه برداشته و سهم اندکی در کاهش آلام هم وطنان داشته باشند.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت