کمک به هموطنان آسیب دیده از سیل

محموله انسان دوستانه شرکت سیمان صوفیان جهت کمک به سیل زدگان توسط هلال احمر استان به مناطق سیل زده ارسال گردید.

komak

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان ، این شرکت ، هم راستا با سایر شرکت های زیر مجموعه، شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی و بر اساس تدابیر اتخاذ شده در جلسه ستاد بحران و پدافند غیر عامل این شرکت اقلامی از قبیل پتو ، برنج و انواع کنسرو و ... توسط هلال احمر استان آذربایجان شرقی به مناطق سیل زده ارسال نمود.

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان سیل اخیر در استان های درگیر سیل گفت: مسئولیت اجتماعی سازمان، به عنوان مسئولیت شرکت در قبال جامعه، افراد انسانی، و محیطی است که سازمان در آن جامعه فعال است و این مسئولیت از ملاحظات اقتصادی فراتر می رود. شرکتها همانند اعضای جامعه و شهروندان جامعه به این درک رسیده اند که آنها توسط جامعه به وجود می آیند و قوانین خود را از جامعه ای میگیرند که در آن فعالیت میکنند. آنها باید نقش، محدوده و هدفشان را در کنار درک کامل تأثیرات و مسئولیتهای اجتماعی مرتبط سازند.

مهندس نجفی افزود: براساس تدابیر و تصمیمات متخذه در این شرکت به منظور کمک رسانی به سیل زدگان مقرر شد محموله کمک های انسان دوستانه شرکت شامل، مواد غذایی، کنسروجات، پتو و ب به استان های آسیب دیده تجهیز و ارسال شد.

مهندس نجفی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر بسیج همگانی برای امدادرسانی به مناطق سیل زده، و گستردگی خسارت وارد شده ابراز امیدواری کرد با همت جمعی، همدلی، هم افزایی و اتحاد مردم و مسئولان باید شرایطی فراهم شود تا در امداد رسانی و خدمات دهی به مردم سیل زده بتوانیم اقدامات و گام های موثری برداریم.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت