دریافت لوح سپاس از شرکت توزیع نیروی برق استان آذربابجان شرقی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی از شرکت سیمان صوفیان تقدیرکرد .

b

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان، مهندس فرج نیا مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی با اهدای لوح تقدیری از مهندس نجفی، مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان تقدیر و تشکر نمود. که در بخشی از این تقدیر نامه آمده است :

خداوند قادر و منان را شاکرم که به ما فرصت تقدیر از تمامی عزیزانی را ارزانی نمود که با عزمی راسخ و پرتوی از صداقت و تبلوری از مشارکت و بارقه هایی از مسئولیت پذیری با رویکرد، آفریدن فرداهایی بهتر و برتر برای سربلندی و پیشرفت کشور عزیزمان، در راستای سیاست های پیک سایی وزارت نیرو و شرکت توانیر،با شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در تابستان سال 1397 همکاری و مشارکت نموده اید تقدیر و تشکر        می گردد.

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان در این راستا ضمن خاطر نشان ساختن اینکه صنعت سیمان بعنوان یکی از صنایع پر مصرف انرژی در جوامع مختلف مطرح است گفت: افزایش روز افزون مصرف انرژی در تمام شئون زندگی و محدودیت منابع انرژی از یکسو و مصرف بی رویه آن توسط جوامع مختلف از سوی دیگر، علاوه بر آلودگی محیط زیست و هدر دادن سرمایه های اصلی و ملی، زندگی آینده بشر را با مخاطره مواجه ساخته است .

مهندس نجفی افزود: شرکت سیمان صوفیان هم بر خود وظیفه می داند همراه و همسو با سایر سازمانها و ارگانها در جهت مدیریت و مصرف بهینه از انرژیهای مختلف گام بردارد. و امیدواریم در سال 98 سال "رونق تولید" نیز همانند سال های گذشته با مدیریت و تلاش همکاران در شرکت سیمان صوفیان بتوانیم برای گذر از پیک تابستان پیش رو همکاری و مشارکت لازم را با شرکت توزیع نیروی برق استان آذربایجان شرقی داشته باشیم .

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت