تمدید گواهینامه های سیستم مدیریت یکپارچه IMS

گواهینامه ها و استانداردهای سیستم مدیریت یکپارچه در شرکت سیمان صوفیان تمدید شد .

mo

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان مراسم اختتامیه برنامه ممیزی که با حضور مدیران و سرپرستان و مسئولین واحدهای مختلف این شرکت برگزار شد ممیزی استانداردهایسیستم مدیریت یکپارچه (IMS) توسط کارشناسان شرکت IMQ با موفقیت انجام پذیرفت.

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان در این زمینه گفت: شركت سیمان صوفیان در راستاي انجام مأموريت و رسالت خود از همه ظرفيتها و منابع موجود به ويژه نيروي انساني كارآمد كه اصلي ترين سرمايه شركت محسوب مي گردد، استفاده نموده و با بهره گيري مطلوب از كليه عوامل تأثير گذار بر توليد توانسته است مسير خود را به سوي بهره وري و سرآمدي سازماني هموار نمايد . که در این راستا ممیزی استادارد ها بصورت سالانه و با هدف ارزیابی انطباق با الزامات استانداردها و ارزیابی اثر بخشی سیستم مدیریت جهت حصول اطمینان از توانایی سازمان برای دستیابی به اهداف تعیین شده برای بهبود سیستم مدیریت در شرکت سیمان صوفیان انجام می گیرد.

مهندس نجفی با تصريح اينكه دريافت گواهينامه های استاندارد در بخش هاي مختلف بسيار اهميت دارد و مميزي مي تواند نقاط قوت و ضعف را به شكلي واقعي، نشان دهد خاطرنشان كرد: از دريافت استاندارد مهمتر، تلاش براي حفظ و ارتقاء آن است که خوشبختانه بر اساس استراتژي هاي تدوين شده در شركت سیمان صوفیان مسير برای تداوم استاندارد ها هموار می باشد.

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان در پایان ضمن تبریک این موفقیت ، از کلیه مدیران ، روسای واحدها و همکاران که با تلاش و اهتمام خود موجبات این موفقیت را فراهم آوردند تشکر و قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد که با توکل به خداوند متعال و تداوم تلاش و پشتکار بتوانیم شاهد کسب مدارج بالاتر و فتح قله های تعالی سازمانی در سالهای آتی باشیم.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت