برگزاری همایش کوهپیمای به مناسبت روز زمین پاک و هفته سلامت

کارکنان شرکت سیمان صوفیان به مناسبت روز زمین پاک و هفته سلامت همایش کوهپیمایی برگزار کردند .

koh

پرسنل شرکت سیمان صوفیان به مناسبت روز جهانی زمین پاک و هفته سلامت در اقدامی زیست محیطی، با اردوی ورزشی یکروزه به پاکسازی زباله کوه های منطقه پرداختند .

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان در خصوص اقدام زیست محیطی پرسنل به مناسبت روز زمین پاک و هفته سلامت گفت: حفاظت از محیط زیست تنها وظیفه دولت ها نیست و دولت ها به تنهایی نخواهند توانست روند کاهش آلایش را بطور کامل کنترل کنند.

مهندس نجفی تصریح کرد: حفاظت از محیط زیست و داشتن محیط زیست سالم به عزمی پایدار و تلاشی جهانی توسط تک تک ما انسان ها نیاز دارد ، بخصوص صنایع آلوده کننده همچون شرکت های سیمانی وظیفه ای بس خطیر و سنگین در این مورد را دارا می باشند .

مهندس نجفی افزود: این مراسم نمادین به منظور آشتی هر چه بیشتر با محیط زیست و داشتن طبیعت بدون زباله برگزار شد و ضمن ایجاد فضای مفرحی برای همکاران، می خواستیم نشان بدهیم که از محیط زیست باید به خوبی نگهداری و محافظت کنیم.

مهندس نجفی اظهار امیدواری کرد همکاری و تعامل سازنده صنعت با سازمان حفاظت از محیط زیست، آرزوی داشتن آسمان آبی و زمین پاک تحقق می یابد و به طور حتم با افزایش آگاهی اجتماعی ، رفتارهای زیست محیطی بهبود پیدا کرده و ارتقا می یابد

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت