مجمع عمومی عادی سالیانه برگزار شد

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت سیمان صوفیان برگزار گردید.

55

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به ۲۹ اسفندماه ۹۷ با حضور بیش از 83 درصد سهامداران این شرکت روز شنبه 4 خرداد ۹۸ در محل تهران، مجتمع ورزشی فرهنگی تلاش برگزار گردید.

این مجمع با حضور اعضای هیئت مدیره شرکت سیمان صوفیان، سهامداران حقیقی، نمایندگان سهامداران حقوقی، و همچنین نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و حسابرس مستقل شرکت در ساعت 15 روز شنبه 4 خرداد 98 آغاز شد .

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان، در ابتدای این جلسه، به ارائه گزارش جامعی از عملکرد شرکت در سال 1397و تشریح آن پرداخت و گفت: شرکت سیمان صوفیان در ۱۲ ماهه ۹۷ با رشد ۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل سود ۱۱۷ میلیارد ریالی محقق کرده است.

مهندس نجفی ضمن اشاره به مشکلات و چالش های پیش روی صنعت سیمان کشور افزود: صنعت سیمان در مقایسه با سایر بخش ها کمترین تاثیر را از تحریم ها می پذیرد و همین مزیت، نقطه قوتی است که هم وضعیت سیمانی ها را با ثبات کرده و هم این صنعت را برای سرمایه گذاری جذاب می کند که روند سودآوری شرکت های سیمانی صعودی بوده و قطعا سیمانی ها در سال ۹۸ سودهای بهتری نسبت به سال ۹۷ محقق خواهند کرد.

مهندس نجفی تصریح کرد: درسال 98 نیز همچون سال های گذشتهبرای رسیدن به اهداف و برنامه های شرکت، با رعایت قوانين زيست محيطي، رضايت مشتري اولويت ماست و ما خود را در قبال وي مسئول و پاسخگو مي دانيم و برهمین اساس بر ثبات کيفيت محصول تأکيد مي ورزيم و همچنین کارکنان، با ارزش ترين سرمايه شرکت بوده و مشارکت آنها در تهيه و اجراي برنامه ها برای ما اهميت فروان داردودر این راستا به ارتقاء مستمر توانايي کارکنان و دانش محوري آنان نیز تأکید داریم.

در ادامه پس از ارائه گزارش عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 97 و گزارش حسابرس مستقل موسسه حسابرسی فراز مشاور در سال ۹۷، صورت‌های مالی به تصویب سهامداران رسید.

همچنین در این مجمع باردیگر موسسه حسابرسی فراز مشاور به عنوان حسابرس مستقل قانونی در سال مالی ۹۸ معرفی شد و روزنامه اطلاعات نیز به عنوان روزنامه کثیر الانتشار انتخاب شد.

در پایان با تصویب صورت های مالی توسط سهامداران، سود تقسیمی به ازای هر سهم نیز 200 ریال مصوب شد.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت