بازدید دکتر سرزعیم، معاون اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

معاون اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت سیمان صوفیان بازدید کرد.

photo 2019-06-12 11-30-41

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان دکتر سرزعیم معاون اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از قسمت های مختلف شرکت سیمان صوفیان بازدید بعمل آورده و با مهندس نجفی مدیر عامل شرکت پیرامون مسائل کاری به بحث و گفتگو پرداختند.

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان، در این بازدید، ضمن خوشآمد گویی به معاون محترم اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه، گزارش جامعی از عملکرد شرکت در سال 1397 ارائه نمود و گفت: با عنایت به شعار سال که از طرف مقام معظم رهبری به سال "رونق تولید" نامگذاری شده است مجموعه شرکت سیمان صوفیان نیز با تکیه به شعار سال، اهداف و برنامه های شرکت و دست یابی به چشم انداز پیش بینی شده در کنار سایر صنایع، نهاد ها و ارگانها با تلاش مضاعف در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری در مسیر رونق تولید همصدا و همدل حرکت خواهیم کرد. و ان شاء الله با عبور از موانع و چالش های پیش روی این صنعت به مطلوب مورد نظر دست خواهیم یافت.

مهندس نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان با تأکید براینکه نیروی انسانی از سرمایه های اصلی این شرکت می باشد اظهار امیدواری کرد: که با وجود محدودیت ها و شرایط خاص و رکود حاکم بر بازار فروش سیمان، با اتکال به خداوند بزرگ و بهره گیری از اراده استوار گروهی و با تلاش جمعی همکاران زحمتکش و با استمرار کنترل هزینه ها و کاهش قیمت تمام شده، بتوانیم ارزش آفرینی برای همه ذینفعان را از اندیشه به عمل برسانیم و شرایطی را مهیا نمائیم تا بتوان در راستای برنامه های استراتژیک شرکت قدم برداشته و با تخصص، انعطاف پذیری، تلاش مجاهدانه تمام رده های مدیریتی و مساعدت همکاران شرکت، به اهداف سازمان دست یابیم، و امیدواریم با راهکار های جدید و و یافتن بازار های هدف جدید به دستاوردهای خوبی نائل شویم چرا که اعتقاد داریم نقطه نظرات همکاران گرامی در بهبود هر چه بیشتر و بهتر عملکرد آتی شرکت موثر خواهد بود.

دکتر سرزعیم معاون اقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم در زمینه اهداف این بازدید ها اظهار داشت: یکی از برنامه های سفر و بازدید از شرکتهای تابعه وزارت بررسی مشکلات و ارزیابی فعالیت این شرکتها می باشد. ایشان افزودند: پیگیری مشکلات موجود در برخی شرکتها به عنوان یکی از دغدغه ها و برنامه راهبردی اقتصادی وزارت مورد بررسی و ارائه راهکارهای مناسب برای برون رفت از این موانع می باشیم که تلاش می کنیم با جمع بندی ظرفیت ها و مشکلات موجود به یک نتیجه اثر بخش برسیم.

در پایان دکتر سرزعیم معاوناقتصادی و برنامه ریزی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیئت همراه از قسمت های مختلف شرکت سیمان صوفیان بازدید بعمل آورده و از نزدیک در جریان فرایند تولید قرار گرفتند.

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت