گرامیداشت روز محیط بان و روز بدون پلاستیک

گرامیداشت روز محیط بان و روز بدون پلاستیک با مشارکت سیمان صوفیان

mohit

مراسم گرامیداشت روز محیط بان و روز بدون پلاستیک با مشارکت و همکاری شرکت سیمان صوفیان و اداره کل حفاظت ازمحیط زیست استان آذربایجان شرقی در کنار سد امند تبریز برگزار گردید.

نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان در حاشیه این مراسم با خاطرنشان ساختن فرمایش مقام معظم رهبری مبنی براینکه مدیریت فعال، متدین، انقلابی وکارآمد راه حل مشکلات کشور است گفت:حفاظت از محیط زیست تنها وظیفه دولت ها نیست و دولت ها به تنهایی نخواهند توانست روند کاهش آلایش را بطور کامل کنترل کنند. حفاظت از محیط زیست و داشتن محیط زیست سالم به عزمی پایدار و تلاشی جهانی توسط تک تک ما انسان ها نیاز دارد، بخصوص صنایعی همچون شرکت های سیمانی وظیفه ای بس خطیر و سنگین در این مورد را دارا می باشند .

نجفی افزود: به منظور فرهنگ سازی و ارتقا سطح دانش شهروندان در زمینه مضرات استفاده از کیسه‌های نایلونی، ۲۱ تیر ماه از سوی طرفداران محیط زیست روز بدون کیسه پلاستیکی نامگذاری شده است و شرکت سیمان صوفیان نیز در راستای مسئولیت های اجتماعی و ترویج فرهنگ زیست محیطی در اینگونه مراسمات مشارک فعال دارد و براي اجراي مأموريت و رسيدن به چشم انداز و اهداف سازمان، رعایت قوانين زيست محيطي را در اولویت کارخود قرار داده و بر همین اساس به این شعار تأکید می ورزیم " تولید محصول با کیفت در محیطی پاک و ایمن ".

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت