بازدید هیئت مدیره از شرکت

بازدید اعضای هیئت مدیره شرکت سیمان صوفیان از واحد های مختلف کارخانه

ba430

نجفی مدیر عامل شرکت سیمان صوفیان به همراه هیئت مدیره و مدیران شرکت از معادن و واحد های مختلف تولیدی شرکت بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سیمان صوفیان،اعضای هیئت مدیره شرکت سیمان صوفیان بمنظور بازدید و برگزاری جلسه در محل کارخانه سیمان صوفیان حضور یافتند.

اعضای هیئت مدیره این شرکت به همراه مدیرعامل، در بازدید یک روزه از شرکت از نزدیک در جریان فرایند تولید قرار گرفته و با مدیران واحدهای مختلف چالش های پیش رو را مورد بررسی قرار دادند و راهکارهای عملی برای موضوعات مختلف ارائه نمودند.

لازم به ذکر است، اعضای هیئت مدیره شرکت در جریان این بازدید به بیان دیدگاه های خود پرداخته و انتظارات خود را از این شرکت بیان نمودند و در ادامه، آخرین وضعیت تولید، فروش و سایر شرایط فنی و اقتصادی سیمان صوفیان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

نجفی مدیر عامل شرکت هم در جریان این بازدید، گزارش جامعی از روند فعالیت های سااجاری شرکت ارئه نموده وخطاب به مدیران گفت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های شرکت، شایسته است توجه بیشتری در جهت بالا بردن راندمان شرکت، سود دهی شرکت و کاهش هزینه های غیر ضروری داشته باشیم .

نجفی افزود: کاهش بهای تمام شده محصول، افزایش فروش با دست یابی به بازارهای جدید، و در نهایت، افزایش سودهی شرکت استراتژی ضروری ماست که امید واریم با بهره مندی کامل از ظرفیت های موجود که دراین مجموعه فعالیت می کنند. به این اهدف دست یابیم .

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به شرکت سیمان صوفیان میباشد.

طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت طراحی سایت